Чи потрібний інтернет-маркетинг ?

Для сучасно бізнеса - потрібний інтернет маркетинг. Звичайно, я графічний дизайнер,
але також працюю та вдосконалюю власні знання. В цій статті опишу все можливе про
даний вид маркетингу, щоб Ваш бізнес став успішним і Вашу компанію бачили більше Клієнтів.
66% людства (5.19 млрд осіб) користуються Інтернетом. Зростання показника продовжується,
але вже не настільки стрімко. Приріст знизився з 7% у 2015 році до 4.2% у 2021 році.

Основні складові інтернет-маркетинга для Вас

 • Лендінг — це окрема сторінка, створена з маркетингових чи рекламних цілях підвищення конверсій. 58% маркетологів мають проблеми з отриманням трафіку та лідогенерацією. 68% B2B компаній створюють лендінг, щоб залучити більше клієнтів. Основні складові: Цікавий заголовок для сайта, потрібний та унікальний текст; зображення (товару, спонукає до покупки); переваги Ваших послуг чи характеристики продукта; форма (оплати, підписки, зворотнього зв'язку)

 • Соціальні мережі - не буду писати про переваги Facebook, Instagram та інших соціальних мереж. Напишу тільки, що Вам це потрібно в першу чергу для іміджу компанії. Підприємці продають через Instagram. Важливо гарно офрмити профіль (тобто розробити логотип, фірмовий стиль), використовувати #хештеги, спілкуватися не тільки в особистих повідомленнях, а й в Сторіс. Скласти контент план (наприклад. в пн - пишу про мінуси товару, у ср - відгуки). У Вас не повинно бути тільки 2-3 розділа, Ви можете і повинні писати про продукт часто і не шаблонно. 

 • Веб-аналітика - довго не міг вибрати, що можете бути третім і важливим. Реклама в Instagram - діє, але  чому? Які показники Вас цікавлять? На сайт багато людей заходить - але не купляє? Все це аналітика даних. Вам потрібно витрати 3$, щоб побачити аудиторію і вік. ЦА - це не просто цільова аудиторія, це також потрібно показники для Вас, не люди показники, а цифри. Аналізуйте кількість відгуків, повідомлень, репостів, лайків - щоб створювати потрібний контент.

Можливі запитання

Дмитро
(продає шини)
Чи потрібно мені з самого початку купляти фірмовий стиль
і логотип для мого маленького бізнесу в Instagram?
Я(KSS)
Моє завдання не продавати дизайн, а також допомагати. Я б радив
Вам спочатку розвивати самостій сторінку, використовувати безкоштовні
сервіси. Бо фірмовий стиль, це не дешево і звичайне не має сенсу купити
логотип і очікувати підвищення продаж.
Валерія
(Салон краси)
А email-маркетинг це вже минуле?
Я(KSS)
Звичайно його прямий конкурент розвивається стрімко - месенджери.
Але багато людей використовую е-пошту.
Я б радив Вам тоді трішки змінити формат: міні-журнал; знайти
оптимальну к-сть розсилань в місяць; не забувати вітати Клієнтів з
днем народження, міжнародними святами.

Додаткові компоненти

Банери – це графічні зображення на сайтах, які рекламують товари і послуги.
Ви можете замовити дизайн в мене.
 • Контекстна реклама – різновид реклами, при якій рекламне оголошення з'являється у відповідності з змістом (контентом) сторінки. Використовується принцип ключових слів. Тобто в тексті використовують ключі. Наприклад Ви, пишете про каву: "купити каву", "замовити кружку кави", "випити каву"...

 • Поштова e-mail розсилка – перевірений і ефективний метод інтернет-маркетингу. Кожен бізнес має свою базу клієнтів. Але перед початком розсилання, Ви маєте переконатися, що Клієнти не проти Вашого листа (щоб це не було спамом).

 • Професійна СЕО-оптимізація – комплекс дій над сайтом, спрямований на поліпшення позицій сайту в Google. Сучасна пошукова оптимізація – дієвий інструмент, який підвищує продажі набагато ефективніше, ніж традиційна реклама.

 • Таргетинг - механізм, щоб Ваша цільова реклама в соціальних мережах - приносила прибуток бізнесу.Основна мета – створити рекламне повідомлення для цільової аудиторії та підвищити його ефективність.Тобто коли Ви бачите рекламу тематичну (наприклад Вас цікавить рибалка і Вам показує нові вудилища - це робота таргетолога)

 • Арбітраж трафіку - якщо коротко, це перекуп трафіка. Наприклад:  Ви купили 1 000 переходів на ваш сайт за 10 доларів, з цієї тисячі чоловік по реферальних посиланнях з вашого сайту на сайт партнерської програми перейшло 800 чоловік і 6 з них відправили смс для замовлення якогось товару, пропонованого партнерською програмою, за що ви отримали дохід у вигляді відсотка - 60 доларів. Тоді ваш заробіток від арбітражу складе 60-10 = 50 дол.

ВИСНОВОК. КОРОТКО І ЯСНО

 • Вам потрібен сайт, не має грошей - розвивайте соціальні мережі
 • погляньте на месенджери - telegram, viber - там можно створити канал
 • інтернерт-маркетинг. Це не просто сайт+соц.мережі, а: веб-аналітика, А/Б тестування, розсилання, реклама
 • складові: продукт (товар, послуги, інструменти)+ціна (підписка)+просування (блог, реклама)+точка продажу (сторінка в соц.мережі, сайт)
 • монетизація — перегляд = гроші
 • Підписка на розсилку – найбільш стабільний метод онлайн-маркетингу.

більше контенту в блозі - там тільки унікальна інформація 2 рази в тиждень
слідкуй за блогом в Instagram